Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 24 cm, šířka: 70 cm, rámování: 35 x 81 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:36
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč