Technika: Olej sololit
Výška: 30 cm, šířka: 50 cm, rámování: 36,5 x 56,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 21:48
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč