Výška: 31,2 cm, šířka: 45,3 cm, rámování: 52,5 x
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.10.2023 18:10
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
1 400 Kč | 22.10.2023 00:35:57 |