Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 36 cm, rámování: 60,5 x 48,5 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 06.12.2021 19:55
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč