Narodil se 25.12.1908 v Hustopečích na Moravě.
Byl žákem prof. Švabinského na pražské Akademii výtvarného umění. Maloval podobizny, dekorativní kompozice i jevištní výpravy.
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 32 cm, rámování: 35 x 42,6 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.06.2021 18:13
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)