Signováno vpravo dole.
Technika: Kvaš
Výška: 56 cm, šířka: 73 cm, rámování: 68,3 x 85,5 cm
Stav: Místy podřený rám
Konec aukce: 03.11.2025 21:51
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Seznam příhozů (2)
| 800 Kč | 3.11.2025 21:46:23 |
| 700 Kč | 3.11.2025 19:57:53 |