Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 23,5 cm, šířka: 26,5 cm, rámování: 35 x 38 cm
Konec aukce: 24.04.2023 19:29
Dosažená cena: 21 220 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč