Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 23,5 cm, šířka: 26,5 cm, rámování: 35 x 38 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 24.04.2023 19:29
Dosažená cena: 21 220 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (51)
částka | příhoz |
---|---|
13 720 Kč | 24.4.2023 19:08:30 |
13 220 Kč | 24.4.2023 19:06:34 (limit 24.4.2023 19:06:34) |
12 720 Kč | 24.4.2023 19:06:09 |
12 220 Kč | 24.4.2023 19:05:37 |
12 000 Kč | 24.4.2023 19:05:37 (limit 24.4.2023 17:43:52) |
11 720 Kč | 24.4.2023 19:05:29 (limit 24.4.2023 17:43:52) |
11 220 Kč | 24.4.2023 19:05:29 |
10 720 Kč | 24.4.2023 18:04:57 (limit 24.4.2023 17:43:52) |
10 220 Kč | 24.4.2023 18:04:57 |
9 920 Kč | 24.4.2023 18:04:54 (limit 24.4.2023 17:43:52) |
9 620 Kč | 24.4.2023 18:04:54 |
9 320 Kč | 24.4.2023 18:04:51 (limit 24.4.2023 17:43:52) |
9 020 Kč | 24.4.2023 18:04:51 |
8 720 Kč | 24.4.2023 18:04:46 (limit 24.4.2023 17:43:52) |
8 420 Kč | 24.4.2023 18:04:46 |