5. Hlava koně

Autor: Gottlieb Berghauer (Bohumil Horyna)

Technika: Olej na plátně
Výška: 42,5 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 62,5 x 52,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 18:27

Dosažená cena: 8 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (25)

4 500 Kč13.2.2023 18:04:15
4 300 Kč13.2.2023 18:02:02 (limit 13.2.2023 18:01:20)
4 100 Kč13.2.2023 18:02:02
3 900 Kč13.2.2023 17:59:01
2 900 Kč13.2.2023 17:52:06
2 700 Kč13.2.2023 14:55:37
2 500 Kč7.2.2023 13:51:46
2 300 Kč31.1.2023 07:17:39
2 100 Kč29.1.2023 12:54:30
1 900 Kč11.1.2023 18:24:40