33. Hlava koně

Autor: Gottlieb Berghauer (Bohumil Horyna)

Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 32 cm, rámování: 62,5 x 52,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 18:44

Dosažená cena: 8 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (30)

4 500 Kč13.2.2023 18:29:09 (limit 13.2.2023 18:28:46)
4 300 Kč13.2.2023 18:29:09
4 100 Kč13.2.2023 18:28:32 (limit 13.2.2023 18:28:23)
3 900 Kč13.2.2023 18:28:32
3 700 Kč13.2.2023 18:28:27 (limit 13.2.2023 18:28:23)
3 500 Kč13.2.2023 18:28:27
3 300 Kč13.2.2023 18:28:06
3 100 Kč13.2.2023 18:26:06
2 900 Kč13.2.2023 17:59:58
2 700 Kč13.2.2023 17:54:12
2 500 Kč13.2.2023 14:57:24
2 300 Kč29.1.2023 12:54:47
2 100 Kč29.1.2023 12:54:14 (limit 14.1.2023 23:30:35)
2 100 Kč29.1.2023 12:54:14
1 900 Kč11.1.2023 20:30:27