Narozen 23. 1. 1910 v Rosicích u Brna.
Malíř v Bosonohách u Brna. Autodidakt. Maloval krajiny, figur. obrazy i podobizny. Kreslil návrhy i ilustrace.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 64,5 x 81 cm
Konec aukce: 21.06.2020 23:02
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (2)
2 000 Kč | 25.5.2020 11:48:51 |
1 800 Kč | 25.5.2020 10:36:57 |