Signováno vpravo dole.
Výška: 65 cm, šířka: 51 cm, rámování: 79x65
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:08
Dosažená cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
900 Kč | 2.12.2018 16:17:21 |