Signatura vpravo dole. Autor neurčen.
Technika: Olej karton
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 57x71
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:16
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč