Signováno vpravo dole. Pohled na Malou Stranu.Na zadní straně přípis.
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 79x90
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:32
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (23)