107. Malá Strana

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Kategorie: Olej na kartonu

Signováno vpravo dole. Pohled na Malou Stranu.Na zadní straně přípis.

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 79x90
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 21:32

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (23)

8 100 Kč1.12.2018 17:02:40
7 800 Kč1.12.2018 17:02:38 (limit 30.11.2018 23:39:20)
7 500 Kč1.12.2018 17:02:38
7 200 Kč1.12.2018 17:02:31 (limit 30.11.2018 23:39:20)
6 900 Kč1.12.2018 17:02:31
6 600 Kč30.11.2018 23:39:20 (limit 30.11.2018 23:39:20)
6 300 Kč30.11.2018 22:28:32
6 000 Kč20.11.2018 15:18:56