Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 65 x 81,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:53
Dosažená cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč