42. Pohled na město

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 65 x 81,5 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:53

Dosažená cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (32)

7 500 Kč7.1.2023 20:06:10 (limit 6.1.2023 16:25:26)
7 200 Kč7.1.2023 20:06:10
6 900 Kč7.1.2023 20:06:06 (limit 6.1.2023 16:25:26)
6 600 Kč7.1.2023 20:06:06
6 300 Kč7.1.2023 20:06:03 (limit 6.1.2023 16:25:26)
6 000 Kč7.1.2023 20:06:03
5 700 Kč7.1.2023 20:05:59 (limit 6.1.2023 16:25:26)
5 400 Kč7.1.2023 20:05:59
5 100 Kč7.1.2023 20:05:52 (limit 6.1.2023 16:25:26)
4 900 Kč7.1.2023 20:05:52
4 700 Kč6.1.2023 16:25:21
4 500 Kč2.1.2023 22:33:45
4 300 Kč31.12.2022 23:05:35
4 100 Kč22.12.2022 00:06:14
3 900 Kč19.12.2022 19:47:51