103. Staroměstská radnice

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Technika: Olej na plátně
Výška: 52 cm, šířka: 36,5 cm, rámování: 63,2 x 48,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 19:42

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (16)

9 900 Kč17.1.2022 18:36:41 (limit 17.1.2022 15:36:40)
9 600 Kč17.1.2022 18:36:41
9 300 Kč17.1.2022 15:36:40 (limit 17.1.2022 15:36:40)
9 000 Kč17.1.2022 15:36:40 (limit 12.1.2022 01:17:52)
8 700 Kč10.1.2022 20:11:18
8 400 Kč9.1.2022 11:43:17
5 700 Kč9.1.2022 11:43:17 (limit 3.1.2022 23:07:02)
5 400 Kč30.12.2021 19:14:51
5 100 Kč29.12.2021 07:43:14
4 400 Kč29.12.2021 07:43:14 (limit 28.12.2021 17:47:23)
3 100 Kč28.12.2021 17:47:23 (limit 28.12.2021 17:47:23)
2 900 Kč27.12.2021 17:28:49
2 700 Kč25.12.2021 17:40:58
2 500 Kč22.12.2021 16:16:59
2 300 Kč18.12.2021 16:02:13