+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

57. Květinářka

Autor: Silazar

Kategorie: Pastel

Autor neurčen. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Výška: 68,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 79x60
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 19:52

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (15)

4 500 Kč30.11.2018 23:16:28 (limit 30.11.2018 22:11:47)
4 400 Kč30.11.2018 23:16:28
4 200 Kč30.11.2018 23:16:09 (limit 30.11.2018 22:11:47)
4 000 Kč30.11.2018 23:16:09
3 800 Kč30.11.2018 23:16:05 (limit 30.11.2018 22:11:47)
3 600 Kč30.11.2018 23:16:05
3 400 Kč30.11.2018 23:15:51 (limit 30.11.2018 22:11:47)
3 200 Kč30.11.2018 23:15:51
3 000 Kč30.11.2018 23:15:37 (limit 30.11.2018 22:11:47)
2 800 Kč30.11.2018 23:15:37
2 600 Kč30.11.2018 23:15:27 (limit 30.11.2018 22:11:47)
2 400 Kč30.11.2018 23:15:27
2 200 Kč30.11.2018 23:15:19 (limit 30.11.2018 22:11:47)
2 000 Kč30.11.2018 23:15:19
1 800 Kč30.11.2018 22:11:43 (limit 30.11.2018 22:11:43)