61. Zákoutí staré Prahy

Autor: Karel Chaba
(1925)

Technika: Barevná litografie
Výška: 30 cm, šířka: 20 cm, rámování: 54 x 42 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:00

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (2)

1 700 Kč8.12.2025 18:12:05
1 500 Kč7.11.2025 19:02:47