Technika: Barevná litografie
Výška: 30 cm, šířka: 20 cm, rámování: 54 x 42 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:00
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 1 700 Kč | 8.12.2025 18:12:05 |
| 1 500 Kč | 7.11.2025 19:02:47 |