Obraz je v původním perfektním stavu. Nerozebiráno, zaskleno. Signováno vpravo dole, datováno 1983. Vzadu dobově nalepen výstřižek z novin s fotkou místa, kde byl obraz namalován - Jánský vršek.
Karel Chaba
1925, Sedlec-Prčice - 2009
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč
Karel Chaba
1925, Sedlec-Prčice - 2009
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 36 cm, rámování: 52,4 x 41,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:30
Dosažená cena: 34 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč