23. Náměstí v podvečer

Autor: Karel Chaba
(1925)

Výška: 56 cm, šířka: 41 cm, rámování: 74 x 58 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 11.12.2023 19:31

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

3 800 Kč11.12.2023 17:54:51 (limit 10.12.2023 16:26:58)
3 700 Kč11.12.2023 15:53:48 (limit 10.12.2023 16:26:58)
3 500 Kč11.12.2023 15:53:48
3 300 Kč11.12.2023 15:25:59 (limit 10.12.2023 16:26:58)
3 100 Kč11.12.2023 15:25:59
2 900 Kč10.12.2023 16:26:58 (limit 10.12.2023 16:26:58)
2 700 Kč10.12.2023 10:23:04
2 500 Kč1.12.2023 17:20:11
2 300 Kč19.11.2023 16:13:17
2 100 Kč10.11.2023 16:46:51
1 900 Kč10.11.2023 11:29:49
1 700 Kč5.11.2023 07:53:12
1 500 Kč29.10.2023 21:47:05