1925, Sedlec-Prčice - 2009
Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 57,5 x 47,5 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:14
Dosažená cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (87)