10. Pohled z Kampy

Autor: Karel Chaba
(1925)

1925, Sedlec-Prčice - 2009
Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 57,5 x 47,5 cm

Konec aukce: 08.12.2019 18:14

Dosažená cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (87)

9 500 Kč12.11.2019 16:27:25 (limit 12.11.2019 16:16:23)
9 200 Kč12.11.2019 16:27:25
8 900 Kč12.11.2019 16:27:23 (limit 12.11.2019 16:16:23)
8 600 Kč12.11.2019 16:27:23
8 300 Kč12.11.2019 16:27:20 (limit 12.11.2019 16:16:23)
8 000 Kč12.11.2019 16:27:20
7 700 Kč12.11.2019 16:27:17 (limit 12.11.2019 16:16:23)
7 400 Kč12.11.2019 16:27:17
7 100 Kč12.11.2019 16:16:23 (limit 12.11.2019 16:16:23)
6 800 Kč11.11.2019 16:09:05
6 500 Kč11.11.2019 16:09:01 (limit 6.11.2019 17:02:05)
6 500 Kč11.11.2019 16:09:01
6 200 Kč6.11.2019 17:01:55
5 900 Kč6.11.2019 07:27:38
5 600 Kč5.11.2019 22:23:40