10. Pohled z Kampy

Autor: Karel Chaba
(1925)

1925, Sedlec-Prčice - 2009
Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 57,5 x 47,5 cm

Konec aukce: 08.12.2019 18:14

Dosažená cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (87)

24 000 Kč8.12.2019 17:05:46
23 500 Kč8.12.2019 16:30:40 (limit 8.12.2019 16:30:40)
23 000 Kč4.12.2019 08:07:45
22 500 Kč30.11.2019 18:10:51
22 000 Kč16.11.2019 17:29:26
21 600 Kč16.11.2019 17:29:26 (limit 13.11.2019 16:35:37)
21 500 Kč15.11.2019 13:44:48 (limit 13.11.2019 16:35:37)
21 000 Kč15.11.2019 13:44:48
20 500 Kč13.11.2019 16:35:37 (limit 13.11.2019 16:35:37)
20 000 Kč13.11.2019 16:35:37 (limit 13.11.2019 15:27:07)
11 100 Kč13.11.2019 15:27:07 (limit 13.11.2019 15:27:07)
10 600 Kč12.11.2019 16:27:31
10 500 Kč12.11.2019 16:27:31 (limit 12.11.2019 16:16:23)
10 100 Kč12.11.2019 16:27:28 (limit 12.11.2019 16:16:23)
9 800 Kč12.11.2019 16:27:28