Signováno vpravo dole. Datováno 1949.
Výška: 55 cm, šířka: 43 cm, rámování: 69,5x57
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:12
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 2.12.2018 17:01:26 |