Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 52,5 x 92 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.11.2022 21:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč