Signováno vlevo dole, nově rámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 43,3 x 63 cm
Konec aukce: 07.11.2022 21:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč