Narodil se 30.4. 1922 v Praze a zemřel 9. 8. 2012 v Ostravě.
Byl to operní pěvec a malíř. Studoval na Státní konzervatoři v Praze. Malbu studoval soukromě, základy získal během studia na gymnáziu. Jeho tvorbu výrazně ovlivnilo impresionistické umění a malíři - přátelé A. Fišárek, B. Dvorský a F. Jiroudek, později také prof. V. Nowak. Věnoval se kresbou a malbou, zaměřením byl krajinář, maluje také květinová zátiší a kytice.
(Výtvarné centrum Chagall)
Signování vlevo dole
(Výtvarné centrum Chagall)
Signování vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 42 cm, šířka: 49 cm, rámování: 46,5 x 53,5 cm
Konec aukce: 17.03.2019 20:27
Dosažená cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
600 Kč | 17.3.2019 20:22:24 |