Signováno vpravo dole.
Procházka Lubomír (1922-2012)
Malíř, operní pěvec, v letech 1943 až 1944 totálně nasazen v Německu, malbu studoval soukromě, základy získal během studia gymnázia u malíře K. Materny a S. Vonáska, jeho tvorbu výrazně ovlivnil impresionismus a malíři A. Fišárek, B. Dvorský a F. Jiroudek.
nar. 30.4.1922 Praha - 5.8.2012 Ostrava
Procházka Lubomír (1922-2012)
Technika: Olej sololit
Výška: 24 cm, šířka: 34 cm, rámování: 41 x 51,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 19:56
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč