3. Dáma s růží

Autor: Jan Pařízek
(1941 Ostrava - 2015)

Datováno 1986.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 60 cm, rámování: 81 x 62 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 18:02

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (19)

2 400 Kč24.1.2023 10:19:42
2 200 Kč24.1.2023 01:02:28
2 000 Kč23.1.2023 13:05:14
1 800 Kč11.1.2023 18:24:24