25. Akt

Autor: Jan Pařízek
(1941 Ostrava - 2015)

Rámováno v paspartě, zaskleno.
Pařízek Jan (1941-2015?)
Významný ostravský malíř, kreslíř a grafik, studoval propagační malbu a grafiku na SPŠ stavební v Ostravě, dále na SUPŠ v Brně u prof. A. Zamazala a O. Zeminy, pracoval jako propagační výtvarník v řadě podniků na Ostravsku, vynikající malíř hudebních motivů a ženských postav, více než 20 výstav, zastoupen v řadě galerií u nás i v zahraničí.
Technika: Pastel
Výška: 56,5 cm, šířka: 38,7 cm, rámování: 86 x 70,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.05.2021 18:24

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 200 Kč