Signováno vpravo dole, zaskleno, mírně pokrčeno.
Technika: Pastel
Výška: 53,5 cm, šířka: 36 cm, rámování: 81 x 59 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Konec aukce: 09.01.2023 21:03
Dosažená cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
1 100 Kč | 9.1.2023 19:20:37 |