Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole.
Pařízek Jan (1941-2015?)
Významný ostravský malíř, kreslíř a grafik, studoval propagační malbu a grafiku na SPŠ stavební v Ostravě, dále na SUPŠ v Brně u prof. A. Zamazala a O. Zeminy, pracoval jako propagační výtvarník v řadě podniků na Ostravsku, vynikající malíř hudebních motivů a ženských postav, více než 20 výstav, zastoupen v řadě galerií u nás i v zahraničí.
Pařízek Jan (1941-2015?)
Technika: Kresba rudkou
Výška: 39,5 cm, šířka: 27 cm, rámování: 50,5 x 36 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 20:41
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 20.6.2019 13:13:16 |