Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole, datováno 2010.
Pařízek Jan (1941-2012)
Významný ostravský malíř, kreslíř a grafik, studoval propagační malbu a grafiku na SPŠ stavební v Ostravě, dále na SUPŠ v Brně u prof. A. Zamazala a O. Zeminy, pracoval jako propagační výtvarník v řadě podniků na Ostravsku, vynikající malíř hudebních motivů a ženských postav, více než 20 výstav, zastoupen v řadě galerií u nás i v zahraničí.
Pařízek Jan (1941-2012)
Technika: Pastel
Výška: 54 cm, šířka: 36,7 cm, rámování: 73 x 54,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 20:40
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 7.12.2019 21:15:49 |