Signováno vpravo dole
Technika: Pastel
Výška: 38,5 cm, šířka: 24,7 cm, rámování: 61,7 x 48,3 cm
Konec aukce: 07.03.2022 20:09
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč