1. Figurální motiv - velký formát

Autor: Jan Pařízek
(1941 Ostrava - 2015)

Ze starého období malíře. Datováno 1993.
Technika: Olej na plátně
Výška: 94 cm, šířka: 94 cm, rámování: 100 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:00

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 5d 7h 21m 40s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

5 000 Kč23.1.2026 09:09:43