Signováno vpravo dole. Datováno 1942.
Výška: 48 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 55,5x73
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:32
Dosažená cena: 9 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč