85. Bacchus

Autor: Nesignováno

Kategorie: Olej na plátně

Kopie obrazu. Caravaggio (Michelangelo Mersi)
Technika: Olej na plátně
Výška: 97 cm, šířka: 84 cm, rámování: 116x103
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 02.12.2018 20:48

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (11)

9 000 Kč30.11.2018 23:32:37 (limit 30.11.2018 22:20:15)
8 700 Kč30.11.2018 23:32:37
8 400 Kč30.11.2018 23:32:31 (limit 30.11.2018 22:20:15)
8 100 Kč30.11.2018 23:32:31
7 800 Kč30.11.2018 23:32:27 (limit 30.11.2018 22:20:15)
7 500 Kč30.11.2018 23:32:27
7 200 Kč30.11.2018 23:32:18 (limit 30.11.2018 22:20:15)
6 900 Kč30.11.2018 23:32:18
6 600 Kč30.11.2018 23:32:13 (limit 30.11.2018 22:20:15)
6 300 Kč30.11.2018 23:32:13
6 000 Kč30.11.2018 22:20:01 (limit 30.11.2018 22:20:01)