Kopie obrazu. Caravaggio (Michelangelo Mersi)
Technika: Olej na plátně
Výška: 97 cm, šířka: 84 cm, rámování: 116x103
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:48
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (11)