99. Krajina s hradem

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 51 cm, rámování: 51 x 62 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:50

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (16)

5 300 Kč9.12.2025 19:45:14
5 000 Kč9.12.2025 19:44:53 (limit 9.12.2025 19:43:38)
4 900 Kč9.12.2025 19:44:53
4 700 Kč9.12.2025 19:44:44 (limit 9.12.2025 19:43:38)
4 500 Kč9.12.2025 19:44:44
4 300 Kč9.12.2025 19:43:38 (limit 9.12.2025 19:43:38)
4 100 Kč9.12.2025 19:42:02
4 000 Kč9.12.2025 19:42:02 (limit 9.12.2025 19:41:06)
3 900 Kč9.12.2025 19:41:55 (limit 9.12.2025 19:41:06)
3 700 Kč9.12.2025 19:41:55
3 500 Kč9.12.2025 19:41:48 (limit 9.12.2025 19:41:06)
3 300 Kč9.12.2025 19:41:48
3 100 Kč9.12.2025 19:41:38 (limit 9.12.2025 19:41:06)
2 900 Kč9.12.2025 19:41:38
2 700 Kč9.12.2025 19:41:06 (limit 9.12.2025 19:41:06)