99. Krajina s hradem

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 51 cm, rámování: 51 x 62 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:50

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (16)

2 500 Kč9.12.2025 19:37:58