Signováno vlevo dole, zaskleno.
Výška: 30,2 cm, šířka: 44,2 cm, rámování: 42 x 55 cm
Konec aukce: 19.08.2024 19:43
Dosažená cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč