Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 71 x 101 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:35
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč