Signováno vpravo dole monogramem LF, zaskleno, nově rámováno
Výška: 36,5 cm, šířka: 28,6 cm, rámování: 52,5 x 42,7 cm
Konec aukce: 05.04.2021 19:34
Dosažená cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (63)