Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku CSR, číslováno 4/7, rok 1993, původní originální socha
Výška: 49,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.04.2022 19:33
Dosažená cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč