Signováno monogramem. Malba z 19. století.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,5 cm, šířka: 64 cm, rámování: 58 x 73 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.05.2021 19:14
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (24)