75. Figurální scéna

Autor: Autor neurčen

Profesionální malba z přelomu 18 a 19. století. Velmi detajlní prvedení. Profesionálně restaurovaná trhlina, viditelno pouze zezadu. Obraz byl ohodnocen na 90000 kč. Restauratorská zpráva a cenový posudek bohužel ztracen.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 81 cm, rámování: 80,5 x 96,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.10.2020 20:04

Dosažená cena: 35 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (65)

20 200 Kč19.10.2020 19:18:48
19 700 Kč19.10.2020 19:18:36
19 200 Kč19.10.2020 19:16:50
18 700 Kč19.10.2020 19:16:24
18 200 Kč19.10.2020 19:14:03
17 700 Kč19.10.2020 19:13:49
17 200 Kč19.10.2020 19:12:09
16 700 Kč19.10.2020 19:11:55
16 200 Kč19.10.2020 19:10:28
16 000 Kč19.10.2020 19:10:28 (limit 19.10.2020 00:26:40)
15 700 Kč19.10.2020 19:10:24 (limit 19.10.2020 00:26:40)
15 200 Kč19.10.2020 19:10:24
14 700 Kč19.10.2020 19:10:19 (limit 19.10.2020 00:26:40)
14 200 Kč19.10.2020 19:10:19
13 700 Kč19.10.2020 19:09:54 (limit 19.10.2020 00:26:40)