75. Figurální scéna

Autor: Autor neurčen

Profesionální malba z přelomu 18 a 19. století. Velmi detajlní prvedení. Profesionálně restaurovaná trhlina, viditelno pouze zezadu. Obraz byl ohodnocen na 90000 kč. Restauratorská zpráva a cenový posudek bohužel ztracen.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 81 cm, rámování: 80,5 x 96,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.10.2020 20:04

Dosažená cena: 35 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (65)

27 700 Kč19.10.2020 19:41:54
27 200 Kč19.10.2020 19:39:03
26 700 Kč19.10.2020 19:34:37
26 200 Kč19.10.2020 19:33:07
25 700 Kč19.10.2020 19:32:57
25 200 Kč19.10.2020 19:29:50
24 700 Kč19.10.2020 19:29:19
24 200 Kč19.10.2020 19:28:28
23 700 Kč19.10.2020 19:28:21
23 200 Kč19.10.2020 19:26:10
22 700 Kč19.10.2020 19:25:50
22 200 Kč19.10.2020 19:23:33
21 700 Kč19.10.2020 19:22:06
21 200 Kč19.10.2020 19:21:20
20 700 Kč19.10.2020 19:21:13