74. Panorama

Autor: Autor neurčen

Signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora
Technika: Olej na desce
Výška: 18,5 cm, šířka: 37 cm, rámování: 38 x 56 cm

Konec aukce: 01.02.2021 19:22

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (29)

8 100 Kč1.2.2021 19:13:02
7 800 Kč1.2.2021 19:12:58 (limit 1.2.2021 19:12:38)
7 500 Kč1.2.2021 19:12:58
7 200 Kč1.2.2021 19:12:54 (limit 1.2.2021 19:12:38)
6 900 Kč1.2.2021 19:12:54
6 600 Kč1.2.2021 19:12:48 (limit 1.2.2021 19:12:38)
6 300 Kč1.2.2021 19:12:48
6 000 Kč1.2.2021 19:12:32
5 700 Kč1.2.2021 19:11:00
5 400 Kč1.2.2021 19:10:40
5 100 Kč1.2.2021 19:10:29
4 900 Kč1.2.2021 19:10:01
4 700 Kč1.2.2021 19:03:41
4 500 Kč1.2.2021 19:00:38