Signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora
Technika: Olej na desce
Výška: 18,5 cm, šířka: 37 cm, rámování: 38 x 56 cm
Konec aukce: 01.02.2021 19:22
Dosažená cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Seznam příhozů (29)