Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 80 cm, rámování: 87,5 x 99 cm
Konec aukce: 01.03.2021 19:31
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč