Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 44,5 cm, rámování: 69,5 x 54 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 12.07.2021 19:11
Dosažená cena: 8 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč